dvirnuk (dvornik_patriot) wrote,
dvirnuk
dvornik_patriot

Отака куйня,малята.

И кому весь этот цирк?

Одна маленькая но гордая страна Росияния, другой стране(не менее маленькой и гордой) -из под полы продаёт яблоки а обратно запчасти для моторой. Это если утрировано. Если более развёрнуто то -две воюющие между собой фашисткие державы (блядь!!!)
торгуют между собой как и прежде как жиды - шобы мир и свои же народы не знали.

Ну не пидарасы??? За хуя мы тогда погибаем???????

[один раз не пидарас]

Двигуни для «Руслана» і «Мрії» за 43 мільйони відремонтує арабський сервіс-центр росіян

03 жовтня 2016

ДП «Антонов» 15 вересня уклало угоду з компанією «Aerosila Gulf FZC» (Об’єднані Арабські Емірати) про ремонтні роботи на $1,65 млн, або близько 43,43 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До серпня 2017 року мають капітально відремонтувати шість двигунів ВСУ ТА-12 для експлуатації на транспортних літаках цивільної авіації Ан-124-100 та Ан-225.

«Aerosila Gulf FZC» (ОАЕ) – центр сервісного обслуговування, створений російським ОАО «НПП «Аэросила» в еміратському аеропорту Шарджа у 2005 році.

За даними «ВДЗ», у червні 2015 року «Антонов» уклав з арабською компанією угод на $2,10 млн., а у квітні 2016 року – на $2,36 млн.

«Аэросила» не входить у державні інтегровані структури типу «Ростех», але уряд Росії бере участь в управлінні нею за правом «золотої акції». У 2008-2014 роках підприємство отримало в Україні держпідрядів на 269,21 млн руб.


[два ,пидарас]

У Росії спостерігаються "величезні невідповідності" між обсягами ввезеної з суміжних країн сільгосппродукції та офіційно вирощеної.

Про це розповів один із заступників генерального прокурора країни, передає АгроПортал.

За його словами, заборонені до ввезення в Росію продукти зарубіжних країн нерідко постачаються за підробленими супровідними і фітосанітарними документами, у тому числі і під виглядом білоруських товарів.

«У 2015 р. до Росіъ було імпортовано 573 тис. тонн білоруських яблук і грибів, що в п'ять разів перевищує зібраний у Білорусії врожай», - сказав заступник прокурора.

Ситуацію ускладнює ще й те, що на кордоні Росії і Білорусії не проводиться фітосанітарний контроль, зазначив чиновник.

А тем кто не шпрекает по украински -кацапы вчить украинську мову. В подвале СБУ пригодится.
Subscribe

 • (no subject)

  МООНЗУНД - 2.0 Чи буде для України новий "бішовистський" переворот? Та хто будуть ті нові більшовики? На днях переглянув фільм…

 • (no subject)

  Модерн чи Смута? Як відповідь Стусу. В усьому згоден з автором але не зрозуміло - що саме він має на увазі під тим самим "народним…

 • (no subject)

  Стаття - https://enigma.ua/articles/to-yaka-sistema-krashcha (комент) Ось виклав дуже цікавий матеріал який ще й не читав,тільки початок. Але вже…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments